1979 yılında doğan, Akın Kaplan makine mühendisliği diploması ve Mühendislik Yönetimi yüksek lisansına sahiptir. Kariyerine 7 yılı aşkın bir süre boyunca Müteahhit Temsilciliği, Ülke Müdürlüğü de dâhil olmak üzere çeşitli posizyonlar üstlendiği su ve atık su sektöründe anahtar teslim uluslararası Yüklenici olan Sistem Yapı İnşaat ve Ticaret A.Ş’ye katılmadan önce, Newport News, Virginia’da Siemens Automotive’de otomotiv sektöründe başlamıştır. Teknik Debi Mühendislik İnşaat ve Ticaret Limited Şirketini kurmuş ve sektör içinden devam ettirdiği ve kazandığı bilgi ve know-how deneyimi ile Genel Müdür olarak görev yapmaktadır.

1978 yılında doğan, Pelin Kaplan makine mühendisliği diploması ve Mühendislik Yönetimi yüksek lisansına sahiptir. Kariyerine HVAC mühendisi olarak Savan Teknik’te başlamış ve “GEA ISISAN” Pazarlama Müdürü, Teknik Müdür, GEA İstanbul İmalat Tesislerinde Satın Alma Müdürü dâhil olmak üzere çeşitli pozisyonlar üstlendiği Hava Şartlandırma sektöründe küresel bir organizasyon olan GEA Group’a katılmıştır. Muhtelif sektörlere hitap etmeye ve etkileşim kurmaya alışıktır ve “Teknik Debi” ‘nin hedeflerini ulaşması için, iki dil ile gelen iletişim becerileri, kendisini İş Geliştirme Müdürü olarak ideal kılmıştır.

Editor:
Teknik Debi Mühendislik İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi
İstanbul Ticaret Kayıt Numarası : 776853/0
E-Posta : info@teknikdebi.com
Web Sayfası : www.teknikdebi.com
Yönetim kurulu (temsil yetkisi ile): AKIN KAPLAN (Genel Müdür)
Dizayn: Bengi Gizem Turna / Uygulama: Mehmet Aydın Özen

Bu web sitesinde sürekli olarak, mümkün olduğu ölçüde, doğru ve tam bilgi vermeye çabalıyoruz. Firma sağlanan bilgilerin güncelliği, doğruluğu, eksiksizliği ve kalitesine dair her hangi bir garanti üstlenmez. Firma’nın sorumluluk kapsamı dışında olan Firma dışı web siteleri/linklere doğrudan veya dolaylı referanslarda, Firma her hangi bir mesuliyet üstlenmez ve linkler yerleştirildikten sonra bu sitelerde yapılan her türlü içerik değişikliğinden kendini açıkça uzak tutar.

Teknik Debi Mühendislik İnşaat ve Ticaret Ltd. Şti.
Adres:
Nispetiye Mah. Peker Sok. Tuğ Apt. No:9/3
Levent, Beşiktaş 34340 Istanbul - Türkiye
Telefon:
+90 212 284-4900
Faks:
+90 212 284-4902
E-posta:
Web Sayfası: